Swift

Domy w stylu amerykańskim.


Jakiś czas temu pisaliśmy o naszych planach budowlanych i uwielbieniu do wszelakich werand. Padło również słowo klucz, które w pewnym sensie zdefiniowało nasze poszukiwania, zawężając je do projektów domów w stylu amerykańskich przedmieść. Jak się okazało jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Im dalej w las, tym stylów w amerykańskim budownictwie coraz więcej, a wybór coraz trudniejszy.Postanowiliśmy zaprezentować wam kilka projektów z wybranych przez nas stylów. W tym celu odwiedziliśmy kilka stron z projektami domów, niestety nie są to strony polskie, ale jeżeli ktoś planuje stworzenie indywidualnego projektu domu, będzie zadowolony.Nie będziemy rozwodzić się nad poszczególnymi elementami danych stylów, po prostu pokażemy wam jak wyglądają domy. Co ciekawe część projektów nie ma wizualizacji komputerowej - są narysowane.  
Domy w stylu wiejskim.

 Wyróżnić możemy zarówno domy w stylu farmy jaki i wiejskiej chaty.


domy w stylu amerykańskim


 


domy w stylu amerykańskimdomy w stylu amerykańskim
domy w stylu amerykańskim

domy w stylu amerykańskimdomy w stylu amerykańskim  wiejskiedomy w stylu amerykańskim
Domy bungalow. dom bungalowdom bungalowdom bungalowdom bungalowdom bungalowDomy w stylu kolonialnym.Domy w stylu kolonialnymDomy w stylu kolonialnymDomy w stylu kolonialnymDomy w stylu kolonialnym
Domy w stylu Wiktoriańskim. 


Domy w stylu wiktoriańskimDomy w stylu wiktoriańskimDomy w stylu wiktoriańskimDomy w stylu wiktoriańskimDomy w stylu wiktoriańskim


Domy w stylu wiktoriańskim

Domy w stylu wiktoriańskimDomy w stylu wiktoriańskimDomy w stylu wiktoriańskim

Domu Tudor.Domy TudorDomy TudorDomy TudorDomy TudorUff... sporo tego a to zaledwie namiastka budownictwa zza oceanu. Mamy nadzieję, że chociaż w małym stopniu udało nam się przedstawić amerykański styl budownictwa, który swoją drogą jest bardzo zróżnicowany. Za jakiś czas pewnie wrócimy do tematu i pokażemy kolejna porcję domków.  

Dla zainteresowanych tematem domów w stylu amerykańskim polecam post:

Domy w stylu amerykańskim z werandą. Porządna dawka inspiracji - domy małe i duże, 

klasyczne i nowoczesne.


Czekamy na wasze opinie.Pozdrawiamy

PROJEKT DOM źródło: eplans.com, dreamhomesource.com, houseplans.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2 komentarze

  1. Fajni ci Amerykanie. Zupełnie nie boją się kolorów, zróżnicowania i eksperymentów. :) A niebieski domek jest jak z bajki Disney`a. :)))

    OdpowiedzUsuń